Meie meeskond

VÄIKEHULGIMÜÜK

Margit Leemet

Müügiesindaja
Põhja-Eesti
5322 6887, 681 1707

margit.leemet@horticom.ee

Tiiu Valgerist

Müügiesindaja
Lõuna-Eesti
5303 7766, 742 9079

tiiu.valgerist@horticom.ee

E-POOD

Elen Horeva

E-poe klienditoe spetsialist
651 2972

klienditugi@aednik24.ee

Melissa Otsep

Andmesisestaja

melissa.otsep@horticom.ee

Hannes Unt

E-äri juht
521 3159

hannes.unt@horticom.ee

HULGIMÜÜK KAUPLUSTELE

Ly Kalberg

Piirkonna esindaja
Tallinn
5349 9721

ly.kalberg@horticom.ee

Mari-Anne Suvi

Piirkonna esindaja
Harjumaa
5332 3377

mari-anne.suvi@horticom.ee

Airi Iman

Piirkonna esindaja
Lääne-Eesti
5341 4530

airi.iman@horticom.ee

Tea Vaino

Piirkonna esindaja
Kirde-Eesti
505 2593

tea.vaino@horticom.ee

Kristel Ojaste

Piirkonna esindaja
Kesk-Eesti
505 3842

kristel.ojaste@horticom.ee

Janika Paat

Suurkliendihaldur
508 3490

janika.paat@horticom.ee

Airi Reinhold

Suurkliendihaldur
5302 2845

airi.reinhold@horticom.ee

Magi Peda

Suurkliendihaldur
5347 2925

magi.peda@horticom.ee

Marika Kartau

Müügiassistent
651 2957

marika.kartau@horticom.ee

Maret Arulepp

Müügiassistent
651 2964

maret.arulepp@horticom.ee

Uku Peerna

Müügijuht
504 0860

uku.peerna@horticom.ee

PROFIMÜÜK TOOTJATELE

Ain Lepik

Osakonnajuhataja
504 7195

ain.lepik@horticom.ee

KÖÖGIVILJA- JA MARJAKASVATUS

Katrin Pajumägi

Kliendihaldur
Harju-, Rapla-, Pärnu-, Järva-, Viru-, Lääne-, Saare- ja Hiiumaa
503 8302

katrin.pajumagi@horticom.ee

Kati Maaker

Kliendihaldur
Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa
5884 9492

kati.maaker@horticom.ee

Margit Antson

Kliendihaldur
Lapsehoolduspuhkusel

LILLEKASVATUS

Marili Jaama

Kliendihaldur
Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa
5628 5842

marili.jaama@horticom.ee

Liis Nõmmann

Kliendihaldur
Harjumaa, Läänemaa, Saared, Pärnumaa, Raplamaa
5342 3148

liis.nommann@horticom.ee

Kätlin Hrenova

Kliendihaldur
Tartumaa, Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa, Viljandimaa
5348 6245
katlin.hrenova@horticom.ee

Pille Muru

Ostuspetsialist
651 2955

pille.muru@horticom.ee

TEHNIKA

Ain Lepik

Aiandustehnika projektijuht
5554 6769
ain.lepik@horticom.ee

Mart Kangur

Haldusjuht
511 2277
mart.kangur@horticom.ee

HALJASTUS JA GOLFIVÄLJAKUD

Karmen Ahja

Kliendihaldur
5353 6416
karmen.ahja@horticom.ee

OSTUOSAKOND

Marit Komendant

Tootejuht
Taimekaitse- ja kahjuritõrjevahendid
5309 3180
marit.komendant@horticom.ee

Helina Sepper

Tootejuht
Seemned
5780 9830
helina.sepper@horticom.ee

Kristiina Karu

Tootejuht
Väetised, substraadid ja tootmistarvikud
651 2988
kristiina.karu@horticom.ee

Merje Lilleväli

Tootejuht
Kodu- ja aiakaubad, aiatarvikud ja -tööriistad
651 2961
merje.lillevali@horticom.ee

Piret Lainde

Tootejuht
Taimmaterjal, aiatarvikud ja -tööriistad
5348 7277
piret.lainde@horticom.ee

Reelika Tähka

Ostuassistent
reelika.tahka@horticom.ee

LADU

Viola Idavain

Laojuhataja
505 9839
viola.idavain@horticom.ee

Triinu Vasser

Tartu laojuhataja
5331 1399
triinu.vasser@horticom.ee

Zinaida Novitski

Lao administraator
651 2967
ladu@horticom.ee

Kati Küngas

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

Kaire Janter

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

Eneken Treial

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

Raul Sarapik

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

Margus Hallang

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

Raiko Pajust

Laohoidja-logistik
651 2965
ladu@horticom.ee

Eduard Orehov

Laohoidja
651 2965
ladu@horticom.ee

Ragnar Rosberg

Laohoidja-logistik
651 2965
ladu@horticom.ee

JUHTIMINE

Karol Kõrm

Tegevjuht
521 1379
karol.korm@horticom.ee

Mart Kangur

Haldusjuht
511 2277
mart.kangur@horticom.ee

Meeli Sermat

Turundusjuht
526 8455
meeli.sermat@horticom.ee

Karmen Lehtla

Turundusspetsialist-kujundaja
512 5742
karmen.lehtla@horticom.ee

Veiko Kallaspoolik

Arendusjuht
508 3885
veiko.kallaspoolik@horticom.ee

RAAMATUPIDAMINE

Anne-Helle Heinsaar

Pearaamatupidaja
651 2952
anne.heinsaar@horticom.ee

Merle Tiisma

Raamatupidaja
681 1704
merle.tiisma@horticom.ee

Meeli Alas

Raamatupidaja assistent
651 2976
meeli.alas@horticom.ee